21 Eylül 2013 #2023788

Yine Yurtiçi Kargo ve Yine Sorun!

İzmir'den İstanbul'a 1 günde geleceği söylenen gönderi İstanbul'da transfer merkezinde unutuluyor.1 gün zaman ayırıp bekliyoruz ama gelmiyor. Toplamda 40 dakika kadar çağrı merkezi görüşmüş olmamıza rağmen çözüm üretilmiyor.


2. gün eve getirip bizi bulamadıklarını söylüyorlar. Komşuya bırakın diyorum sizden başkasına bırakamayız diyorlar. Şubeden almam gerekirmiş. Bundan sonra satıcı ücretsiz kargo dese bile kargo ücretini ben verip yeter ki Yurtiçi Kargo ile göndermeyin diyeceğim. Diğer şirketlerde de sorun oluyor ama bu kadar sık değil.


Sorun olur da çözümsüzlük can sıkıyor. Geçen seferde aynısı olmuştu. Yurtiçi Kargo =Zaman kaybı, fazladan maliyet, telefon parası, sinir, stres, mağduriyet.

Alper 38 Okunma

Cevaplar

  • Alper24 Eylül 2013

    Özet geçelim neler yapmışlar. İş işten geçtikten günler sonra arayıp kusura bakmayın bir aksilik olmuş normalde 24 saat içinde ulaşılacak bolgedesiniz, derler. Dün yine aynı yerden ürün yola çıktı. 12:30'da bulunduğum yerdeki şubeye ulaştı gözüküyor. Teslimat yapılmadı. İşin enteresan yanı Haftalardır defalarca bildirmiş olmama rağmen cennet şube telefonu cevap vermiyor ve yurtiçi halen çözüm bulamıyor ne hikmetse. Bölge müdürlüğünü arıyorum orası da cevap vermiyor. Genel Müdürlüğü arayıp operator tusluyorum çalıyor çalıyor orası da cevap vermiyor. Tekrar çağrı merkezini arıyorum şikayet Formu doldurmakdan başka birşey yapamayacağını söylüyor. Sonrası işte yine kısır döngü.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimize ilgili birimiz tarafından 20/09/2013 tarihinde görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön