2 g
Yorum Yap
#11581961

Yine Bir Yurtiçi Kargo Sorumsuzluğu!

Sanırım sürekli bu siteye kargo firmaları ile ilgili şikayet giriyorum, sonrasında firmadan geri dönüş yapılıyor ama hep yeni sıkıntılar veya problemler ortaya çıkıyor. Bu seferki şikayetim taşımadan ziyade internet siteleri ve takip numarası hizmetleriyle ilgili. Özellikle son bir yıldır, verilen kargo takip numarasına göre sorgulama yaptığımda hiç birinde kargomun nerede olduğu ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşamadım.


Ne zaman sorgulama yapsam sonucunda sadece "transfer sürecinde" yazısını alıyorum. Hayır bu sorguyu yapmadan da transfer sürecinde olduğunun herkes farkındadır bence, insanların merak ettiği kargonun transfer sürecinin hangi safhasında olduğu. Yetkililerden ricam bu servislerini gözden geçirerek sorgulama yaptığımızda "kargo çıkış merkezinden çıktı", ""varış merkezine ulaştı" gibi daha ayrıntılı bilgi vermeleri.

Atakan Atakan 443 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi2 g

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Atakan2 g

  Herhangi bir geri dönüş beklentim bulunmamaktadır, sadece sorunun çözümü için gerekli uyarılar ya da sistem geliştirmeleri yapılabilirse çok sevinirim... İyi çalışmalar dilerim.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi2 g

  Atakan T. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

 • Atakan2 g

  Bu şikayet yayınlanmadan baktığımda taşıma bilgilerinin hepsi aynı anda sisteme girilmişti fakat dağıtıma çıkana kadar olan tüm bilgiyi şimdi almak yerine dün baktığımda ulaşmak isterdim. Yine de bilgi girişi yapılmış olmasını takdir ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler