Millet Benim Evimi Arıyor Yurtiçi Kargo'mu Diye!

Asuman Asuman6 yıl önce

Hayatımda bu kadar büyük olduğunu iddia edipte duyarsız çalışan barındıran firma görmedim. Kasım ayında Yurtiçi Kargo Alacaatlı mah. şubesinin ( bilmeden) telefon numarasını yeni taşındığım için aldım. Akşama kadar 40-50 kere telefon Yurtiçi Kargo'mu diye çalmakta.

Bu şikayetimi Ankara bölg. müd. M**** bey ve S**** hanımla en az 10 kere telefonla görüştüm çözemediler salladılar İstanbul'a. Onlar ise 444'lu numaralarından müşteri hizmetlerine yönlendirdi. Onlarda bir ilgilen diki (robot gibi -biz kaydınızı aldık ) o kadar arkadaşım bir telefon numarasını Google'den silmek bu kadar zor mu?

Şimdi bu şikayetimi okuyan yetkiliye soruyorum şube telefonunuzu Google'den silmek sizce kaç dakikanızı alacak?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Asuman 6 yıl önce

YURTİÇİ KARGO ALACAATLI OLARAK GOOGLE DE HALA TELEFONUM ÇIKIYOR . ÇÖZÜME KAVUŞMUŞ DEĞİL.TELEFONDA ARAYAN KİŞİ SADECE KAYITLARA ALDIK İLGİLENECEĞİZ DEYİP KAPATTI. ÜZERİN DEN 1 HAFTA GEÇTİ.NE KADAR ZOR 1 TELEFON NUMARASININ SİLİNMESİ!!!!!!!!

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 6 yıl önce

Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler