10 Ekim 2016

Kurye Göndermeyen Yurtiçi Kargo

08.10.2016 tarih ve 09.15 çağrı arayıp kurye gönderilmesini istedim. Çağrı merkezi sisteme düştüğünü ve 14.00'a kadar alacaklarını söylediler. 13.30 civarında Demet Yurtiçi şubesini aradığımda arkadaş dağıtımda beklemem gerektiği söylendi. Zaten cumartesi günleri kargolar yarım gün çalıştığından 16.00' da şubenin kapanacağı bilgisi de verildi. Hala kurye gelmediğinden şube kapanmadan 15.30 civarında tekrar aradım ve kuryedeki arkadaşın dağıtımdan dönüldüğü ve bugün daha çıkamayacağı söylendi. Nasıl olur gelmediniz dediğimde, çağrı merkezini aramışsınız biz sisteme bakmak zorunda değiliz dedi demet şubesi.


Çağrı merkezini tekrar aradım. Böyle bir şey olamaz öyle söyleme hakları yok dedi. Fakat öyle söylendi. Aramalarım ve görüşmelerim hepsi sisteminizdedir. Hafta içi işte olduğumdan saat 7 'de bana kurye gönderilmesini talep ediyorum. Bu talebim karşılandığında Yurtiçi Kargo'ya tekrar güvenebilirim.

Sevilay 143 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön