25 Ekim 2016 #6771358

Klasik Kocaeli-Kartepe Yurtiçi Kargo Şubesi Çok Sorumsuz

Alışverişi yapınca kargonun Yurtiçi olduğunu gördüm ki özellikle daha önceki sıkıntılardan dolayı Yurtiçi Kargo olanları tercih etmem. Alışverişten sonra kesin kargo sıkıntı yaratır dedim ve bugün teslim edilmesi gereken kargo saat 12:48'de teslim edilemedi diye sisteme kayıt etmişler.


Saat 17:00'de eve geldim evde bakıcı vardı. Sabah tembih ettim, kargo gelecek diye ama ne gelen var ne giden! Telefonla da ulaşılmıyor. Şikayetvar'a daha önce yazdıklarımda da hiçbir Yurtiçi Kargo çalışanı aramadı ya da yazmadı.

Ferhat 115 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat25 Ekim 2016

    Çözüm o gün getirmekti ama olmadı. Kargo teslim edildi ama bir sonraki gün. Bu tür geç teslimleri çok sık yaşıyoruz ve çevremdekiler de yaşıyor. Bu yüzden de mümkün olduğunca seçmiyorum Yurtiçi kargoyu ama zorunlu kalınca alıyoruz ama maalesef neredeyse hepsinde sorun yaşıyoruz. Şubeye yaptırım uygulanmalı ki onlar da adam akıllı çalışsın. Ben dersteyken aradılar açamadım bana mail atmışlar "aradık, ulaşamadık, bir daha da aramayız" gibisinden. Hatta bugün yine bir ürün aldım MNG ile gönderin dedim ama yanlışlıkla Yurtiçi Kargo ile göndermişler bakalım yarın neler olacak görelim.

  • Ferhat25 Ekim 2016

    Çözüm o gün getirmekti ama olmadı. Kargo teslim edildi ama bir sonraki gün. Bu tür geç teslimleri çok sık yaşıyoruz ve çevremdekiler de yaşıyor. Bu yüzden de mümkün olduğunca seçmiyorum Yurtiçi kargoyu ama zorunlu kalınca alıyoruz ama maalesef neredeyse hepsinde sorun yaşıyoruz. Şubeye yaptırım uygulanmalı ki onlar da adam akıllı çalışsın. Ben dersteyken aradılar açamadım bana mail atmışlar "aradık, ulaşamadık, bir daha da aramayız" gibisinden.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön