27 Ekim 2016 #6796660

Kargomu Teslim Etmeyen Yurtiçi Kargo Eryaman Şubesi

Alışveriş sitesinden aldığım ürün, 21.10.2016'da Yurtiçi Kargo Eryaman şubesine ulaşmasına rağmen, 7 gün geçti hala kargo teslim edilmedi. Şubenin telefonlarına hiç bir şekilde ulaşılamıyor. Kargo dağıtıma çıkarılmadan her gün otomatik teslim edilemedi ibaresini koyuyorlar.


Firmanın çağrı merkezini defalarca aradım, internet sitelerinden 2 defa şikayetimi ilettim. Hiç bir şekilde geri dönmediler ve açıklama yapmadılar. Bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim. Keyfi uygulamalarıyla insanları mağdur ediyorlar ve hiçbir açıklama yapmıyorlar.

Levent 230 Okunma

Cevaplar

 • Levent03 Kasım 2016

  Ürünü defalarca yapılan telefon görüşmesinden, internet sitelerine yazdığım defalarca şikayetten ve sinirlerimi harap ettikten sonra 02.11.2016 tarihinde nihayet! Teslim ettiler.

 • Levent01 Kasım 2016

  Ürünü bugün de teslim etmediler. Resmen gasp ettiler ürünü. Bu kadar laubali bir firma daha olamaz. Hala 11 gündür ürünü neden teslim etmediklerine dair hiçbir açıklama yapmadılar.

 • Levent31 Ekim 2016

  Geri bildirim yaptılar, sorunu çözeceklerini söylediler ama firma hala kargoyu teslim etmedi. Formalite icabı arayıp oyalıyorlar sadece. Sorumsuzluk diz boyu. Sonuç kargo hala teslim edilmedi!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön