27 Ocak 2014 #2257312

İlime Ulaşan Kargoyu Teslim Edemeyen Yurtiçi Kargo Şubesi!

25.01.2014 tarihinde e-mail adresime geldiği beyan edilen benim için önem teşkil eden kargomu almak için şubeye yoğun yağış olmasına rağmen 15:00 ila 15:30 arası kendi aracımla almak için gittim. Lakin personel arkadaş kargomun dağıtıma çıktığını ve size bu gün içerisinde ulaştırılacağı beyanında bulundu teslim adresine gitmemi söyledi.


Bekledim bekledim saat 17:30 oldu Yurtiçi Kargo şubeyi aradım telefonlar açılmadı malesef ki cumartesi şube 17:30'da kapatılıyormuş bu bilgide daha sonra müşteri hizmetlerinden verildi.


Burdur küçük bir şehir olduğu için ilgili personelin telefonu ve adresini kendi aracımla evinden alacağımı ve yine şahsın kendi evine kadar kendi aracımla götürebileceğimi beyan etmeme rağmen teslimat yapmadılar.

Mehmet 30 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Ocak 2014

    zaman kaybıma sebep olan kurumsal olduğunu idda eden firma ne diyem allah carşınıza pazar versin bidaha mı asla yurt içi kargo

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön