26 Ekim 2016 #6786151

Çorum Merkez Yurtiçi Kargo Firması Adrese Teslim Yapmıyor

İnternetten adrese teslim olarak aldığım ürün kargo firması tarafından evime getirilmiyor. Gelip alacaksınız diyorlar. Bense bunun adrese teslim edilmesi gerekiyor neden gelip alayım diyorum. Ha öylemi o zaman getireceğiz diyorlar. Bugün getiremezsek olmazsa yarın teslim edeceğiz diyorlar. 5 gündür böyle. Hala bekletiyorlar.

Emel 71 Okunma

Cevaplar

 • Emel28 Ekim 2016

  Kargomu almak için kargo şubesine gittim. Telefonda görüştüğüm kişi oradaydı. Neden getirmediniz dediğimde karışmış sonra gelenler teslim edilmiş gibi açıklamalar duydum. Bunu taşımanıza gerek yok. Bugün getiririz dediler. Ve getirdiler ancak eve değil yoldan teslim aldım.

 • Emel27 Ekim 2016

  Şikayetimin durumuyla ilgili müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm. Şikayetimle ilgili işlem yapılacağını ancak dilersem kargomu şubeden alabileceğimi söylediler. Görünen o ki şikayetim bile kargo firmasının işini yapmasını sağlayamamış. Kargom 1 haftadır şubede bekliyor. Problemim çözülmedi.

 • Emel26 Ekim 2016

  Şikayetim benden dinlenildi. Gerekenin yapılacağı söylendi. Kargomu bekliyorum.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön