19 Ekim 2016 #6730174

Bana Yurtiçi Kargo İle Ürün Göndermeyin!

Bana kargo gönderecek olan kim olursa olsun bana kesinlikle bu Yurtiçi Kargo firması ile kargo yollamayın dediğim halde onunla yollandı yine. Ne kadar berbat bir firma ne kadar anlatsam az kalır. Yıllardır yaşıyorum bu sorunu. 15.10.2016'da verilen kargo maksimum 2 günde elimde olması gerekirken 19.10.2026 oldu halen ulaşmadı. Şubeyi arıyorum açan yok. Oraya gidip yanlarında cep telefonumla arıyorum kadın göz göre göre açmıyor telefonu.


Müşteri hizmetlerini arıyorum onlar da ulaşamıyor şubelerine. Bu nasıl bir davranıştır, bu nasıl bir hizmet anlayışı. Sonrada hizmet kalitesi adına ses kayıt sistemi falan filan, açın dinleyin sizi aradığım ses kayıtlarını, biraz ders çıkartın hizmetlerinizle, adı Yurtiçi şubeleriniz ile. Gaziantep Karataş şubesi ve Gaziantep İncilipınar Şubesi. Bizim şu kadar şubemiz var diye reklamını yapmayın, bakkal bile telefona cevap verir!

Cebbar 81 Okunma

Cevaplar

  • Cebbar20 Ekim 2016

    Geri bildirim hizmetiniz ne işe yarıyor. Hiçbir işe yaramamış. Şubeniz bugün 20.10.2026 olmuş halen teslimat yapmadı ve kargo takipten bakıyorum '' Kargonuz şubededir, çalışma saatlerimiz içerisinde teslim alabilirsiniz. '' ben neden alıyorum ya. adres teslim kargoyu. sizin işiniz nedir, bENMİ almalıyım. O kargo bugün bana ulaşmaz ise avukatım gerekli kanuni işlemleri yapacaktır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön