31 Ekim 2016 #6799216

5 Gün İçinde İkinci Yurtiçi Kargo Mağduriyeti

Daha önceki şikayetlerimdeki gibi ben ve çevremdekiler buradaki Yurtiçi Kargo bıktılar. Mümkün olduğunda Yurtiçi Kargo'yu seçmiyoruz. Pazartesi yaşanan gecikmeyi buraya yazdım. Salı günü yine bir ürün aldım ve satıcıya **ya da *** ile göndermesini söyledim ama unutmuş Yurtiçi ile göndermiş. 25.10.2016'da İzmir'den çıkan kargo 26.10.2016'da teslim edilmesi gerekirken teslim edilmedi. Bu sabah (27.10.2016) sabah şubeye gidip kendim teslim aldım.


Karşılığında bir poşet dosya için 15.07 TL aldılar ki, adrese teslim ama adrese teslim etmiyorlar. Bir de adrese teslim parası alıyorlar. Zaten bir poşet dosya için fahiş fiyat, bir de bunun içine eminim 3-4 TL adrese teslim vardır. Hadi bakalım paramı iade edecek kadar onurlu ve sorumlu bir kargo şirketi mi? Bu çağrıdan sonra göreceğiz ama nerede? Daha önceki hiçbir sorunumuza çözüm bulamayan bu şirketi kınıyorum ve gittikçe nefret ediyorum.

Ferhat 360 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat31 Ekim 2016

    E-postamda herhangi bir geri bildirim yoktur. Çözüm yoktur. Sadece aramışlar onu da görmedim sonra da bir daha aramadılar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön