Yurtiçi Kargo Zilim Çalınmadan Apartman Kapısına Not Bırakılıp Gidilmiş!

Özge G. |

Cumartesi günü tüm gün evdeydim. Akşam çöpe indiğimde apt. dışında not gördüm. Hemen şubeyi aradım, açan olmadı. Ben de çağrı merkezini arayıp evde olduğum halde kapımın/zilimin çalınmadığını, kapıma getirilmeden-ki apartman kapımız kapanmıyor hep açıktır- geri gönderildiğini söyleyerek, bana yeniden teslim edilmesini sağlamak adına kayıt bıraktım.

Ertesi gün tekrar aradım ve tekrar ve tekrar. Şu anda toplamda 4 tane şikayet ve talep kaydım oldu sistemde, hala dönen yok. Ürünüm 15 kg kuru mama olduğu için ev hayvanımın mağdur edildiğine mi, hafta sonu evde kaldığıma mı üzüleyim artık. Teras daireyiz diye üşenildiğini düşünüyorum.

Mama aldığım yere de şikayet edeceğim artık bu kargocuyla çalışmasın.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge G.
  14 Ağustos
  09:46

  Bugün ayın 14ü ve yine teslim edilmedi, yeniden hem çağrı merkezinden hem de şubeden teyit aldım öğleden sonra geleceği söylendi. Bekliyorum bakalım.

 • Özge G.
  13 Ağustos
  19:21

  Bana geri bildirim yapıldığı doğrudur ancak en son bu sabah aradığımda bugün öğleden sonra geleceği söylenen kargom hala gelmedi. Her gün aramak zorunda bırakılıyorum üstelik kargom hassasiyet gösterilip bir türlü elime ulaşamıyor.

 • 13 Ağustos
  14:05

  Müşterimize şikayeti ile ilgili 12.08.2014 tarihinde gerekli geribildirim yapılmıştır