21 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Zile Basmadan İhbar Kağıdı Bırakıyor!

Adrese teslim ücreti ödememize rağmen; XK404211 takip kodu ile takip ettiğimiz paketimiz, bütün gün evde beklememize rağmen kapı ziline basılmadan şubeye geri döndü. Halbuki o paket bugün bizim için çok önemliydi. Bunu; internet yolu ile takip ettiğimizde öğrendik. İhbar kağıdında 17.00 - 20.00 arası paketinizi şubeden alabilirsiniz yazmasına rağmen 17.50 de şubede yoktu.

O kadar yolu yürümek te çabası. Şikayet edeceğim dedim, özgürsunuz dediler. Ben de yazıyorum. Ankara/Cevizlidere şubesi. Aynı olay İzmir de Ankara da İstanbul da sürekli yaşanıyor. Yetkililer beni telefondan aramasın. Şube uyarılsın yeter. Teşekkürler.

Levent 55 Okunma

Cevaplar

  • Levent 21 Mart 2013

    Kargo şubeden eve döndükten kısa süre sonra telefonumuza tekrar mesaj geldi. Akşam tekrar geldik evde yoktunuz diye. Şaka gibi. Gerçekten şaka gibi. Aile üyelerimiz ben kargoya gittiğimde evdelerdi. Zaten ben de 15 dk sonra eve geldim. Evdeyiz fakat kargomuz bir türlü eve gelemiyor. Neyse. Bugün gittik kendimiz aldık.

  • Levent 21 Mart 2013

    Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü bu gibi durumlarda çok hassaslar ve de son derece ilgi gösteriyorlar. Yaşanılan tüm aksilikler ve sorunlar hep çalışanlardan kaynaklanıyor. Daha önce kargoda bilgisayarımızın kırılması ve elimizden bir şey gelmemesi gibi. Çünkü sigortasız taşınıyor. Sonuçta zarar da karşılanmıyor. Herneyse...

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön