24 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Zarar ve İlgisizlik!

19.04.2013 tarihinde saat 13:15'de Yurtiçi Kargo binamızda oturmayan şahıs için bina zillerinin üzerini kaplayacak şekilde haber kağıdı yapıştırılmıştır. İlk defa olan bir durum değildir bu. Binamızda ikamet eden tüm sakinlerin zillerde isimleri mevcut olsa da Yurtiçi Kargo kuryesi tarafından 3-4 seferdir aynı kağıtlar posta kutularına, bina giriş kapısına, duvarlara yapıştırılarak bize zarar verilmektedir.

Durumu Gölcük Yurtiçi Kargo yetkilisine telefon ile görüşüp bir sonuç alamayınca 4337180 nolu şikayet maili, 444 9999 numaralı telefona ve 4342586 nolu şikayet mailiyle tekrar iletip artık yapıştırılan kağıtlarının kendileri tarafından temizlenmesini talep etsem de sonuç alamamaktayız.

Sinan 42 Okunma

Cevaplar

  • Sinan11 Ağustos 2013

    Şikayetim hala devam etmekte bu firma hala binamıza geldiğinde özellikle ve ısrarla bunu yapmaya devam etmektedir. Beni aradıklarında sadece bilgilendirmek için aramaktalar. Çözüme yönelik herhangi bir işlem yapmamaktalar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön