Yurtiçi Kargo Zarar Görmüş Kargo Tazmininin Karşılanmaması.

Selim B. |

05.08.2016 tarihinde 915***508 no.lu gönderim ile ilgili yaşadığım durumu anlatan dilekçeyi 13.8.2016 tarihinde Bursa'da ki bölge müdürlüğüne fakslamama rağmen 2 aya yakın süre sonuç bildirilmedi. Bugün telefonla ulaştım. Telefondaki hanım da ambalajlanmış, sıfır ürün harici kırılacak ürünleri sigorta karşılamıyor diyor. Ancak o tarz gönderileri de sigorta garantili göndermiyor.

Üsküdar şube kırılacak ürün stickerı yapıştırmasına rağmen ambar tesellüm fişine çerçeve yazmışlar, siz de imzalamışsınız diyor. Sanki her sözleşmeyi okutan bir düzendeyiz de! Yani anlayacağımız tazmin etmek istemediğinde hiçbir şey yapamıyoruz. Hanımefendinin yüzüne kapatarak ayıp ettim o da kusuruma bakmasın! Ben de zaten bu kadar uğraşmayı Yurtiçi Kargo'dan 500 TL alsam yolumu bulurum diye uyduruyorum!

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim B.
  10 Ekim
  10:08

  Ne gelen kutusunda ne de spamlerde herhangi bir mailiniz bulunmamaktadır. Bu bildirimimden sonra herhangi çözüme kavuşturduğunuz bir şey tarafıma iletilmemiştir. buradan cevap yazarak sadece markanızı koruduğunuz kadar müşterinizi de kollasanız keşke!

 • 05 Ekim
  11:53

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri