04 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Zarar Görmüş Kargo Tazmininin Karşılanmaması.

05.08.2016 tarihinde 915***508 no.lu gönderim ile ilgili yaşadığım durumu anlatan dilekçeyi 13.8.2016 tarihinde Bursa'da ki bölge müdürlüğüne fakslamama rağmen 2 aya yakın süre sonuç bildirilmedi. Bugün telefonla ulaştım. Telefondaki hanım da ambalajlanmış, sıfır ürün harici kırılacak ürünleri sigorta karşılamıyor diyor. Ancak o tarz gönderileri de sigorta garantili göndermiyor.

Üsküdar şube kırılacak ürün stickerı yapıştırmasına rağmen ambar tesellüm fişine çerçeve yazmışlar, siz de imzalamışsınız diyor. Sanki her sözleşmeyi okutan bir düzendeyiz de! Yani anlayacağımız tazmin etmek istemediğinde hiçbir şey yapamıyoruz. Hanımefendinin yüzüne kapatarak ayıp ettim o da kusuruma bakmasın! Ben de zaten bu kadar uğraşmayı Yurtiçi Kargo'dan 500 TL alsam yolumu bulurum diye uyduruyorum!

Selim 102 Okunma

Cevaplar

  • Selim 10 Ekim 2016

    Ne gelen kutusunda ne de spamlerde herhangi bir mailiniz bulunmamaktadır. Bu bildirimimden sonra herhangi çözüme kavuşturduğunuz bir şey tarafıma iletilmemiştir. buradan cevap yazarak sadece markanızı koruduğunuz kadar müşterinizi de kollasanız keşke!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön