03 Kasım 2014

Yurtiçi Kargo Zamanında Teslim Edilmeyen Kargo.

30.10.2014 tarihinde Fulya / Beşiktaş semtinden, Kocaeli İzmit ilçesine yolladığım kargo araçta gezdirilip gezdirilip şubeye bırakılıyor. Yurtiçi Kargo sitesinde 24 saat teslim süresi biçilmesine rağmen, kargonun hiçbir şekilde teslim olmadığını, üstelik varış şubesi olan Yahya Kaptan şubesine alıcı kişinin müracaatı olmasına rağmen hala bekletildiğini görüyorum.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayıp kargomun içinde bozulabilecek ürünler olduğunu iletiyorum ama çözüm odaklı bir cevap alamıyorum. 3 defa Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini aramama rağmen kargom teslim edilmiyor. Böyle bir fiyasko daha önce yaşamadım. Zamanımı harcayıp bu şirket hakkında dava açacağım.

Yener 747 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Yener'in Teşekkür Mesajı03 Kasım 2014

    Bugün zahmet edip kargoyu teslim etmişler. Gerçekten çok teşekkürler (!) , hızınız ,ilginiz, işe olan bağlılığınız, müşteri memnuniyetine gösterdiğiniz önem olağan üstü doğrusu (!) zahmet oldu !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön