10 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Yine Teşvikiye Şube!

Bu sabah saat 09.30 da adresime 5 dakika uzaklıktaki yurtiçi kargo teşvikiye şubesinden kurye istedim fakat saat 17.30 itibarıyla gelmediğinden kendim şubeye kargoyu bırakmaya gittim. Şubede Müşteri olarak 1 kişi olmasına karşın 2 bayan ve şube sorumlusu sanırım 1 bayan daha vardı.

Ben bu kadar çalışana rağmen kargomu teslim etmek için 5 dakika bekledim. İş saatim olduğundan acelem olduğunu belirttim fakat çalışan bunu umursamayarak beklemem gerektiğini, bende buna karşılık sabah saat 09.30 dan bu yana zaten beklediğimi söylememe rağmen, bayanın özür dilemesi gerekirken aynı ithamda bulunması ne kadar doğrudur bunu siz yurtiçi kargo yetkililerine bırakıyorum.

Uğur 42 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Uğur10 Nisan 2013

    Şube çalışanına daha öncede olduğu gibi yine şube hakkında şikayette bulunacağımı dile getirdiğimde ise istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diye lakayık bir cevap almakta gerçekten yurtiçi kargonun teşvikiye çalışanları üzerinde hiçbir yaptırımı ve ağırlığı olmadığını göstermekle beraber şubenin nasıl bir ciddiyetsizlikle şirket imajını zedelediğinin farkında olmanızı dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön