17 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Yeni Moda, Adrese Geldik Kağıdı Bırakma!

16.06.2016 tarihinde Aliağa şubesine ulaşan kargom evime kadar getirilmiş o esnada elektrik olmadığından (asansör çalışmıyor ve Evim 6. Kat) telefonum bile aranmadan ve evde olduğum halde kağıt bırakılıp şubeye tekrar götürülmüştür.

Sonrasında şubeye gittiğimde arkadaş raahat bir şekilde bana aynı şeyleri söylemiştir. Nasıl olsa paşa paşa gelip kargosunu alacak mantığı nedir, kargomu ben eve istediysem, zamanı benim için önemliyse ve kargo şirketi bunu sallamıyorsa o zaman bu kargo şirketi hangi prensipler ile çalışıyor.


Diğer bir olayda ise bir ay öncesinde aldığım küçük bir mobilya kargoda 4 gün beklemiş ve ne gönderen şirkete ne de bana haber verilmiştir, sonrasında ancak şubeye giderek ne olduğunu öğrenebildim (mobilya da kırık). İllallah demek için daha ne olması lazım. Kargomuz emanetiniz değil bence bizim sefalete dönüşen sürecimiz.

Mustafa 73 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Haziran 2016

    Sayın, G. Yaşamış olduğunuz teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5744353 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön