25 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Yanlış Teslimat!

20.03.2013 tarihinde seri:H sıra no:295791 ambar tesellüm fişi ile adresimden teslim alınan 902071559247 Gönderi numaralı laptopum hiç alakası olmayan markafoni sitesi adresine gönderilmiş ve halen gönderdiğim servise teslim edilmemiştir. Bu süre içerisinde laptopum bir kaç araç değiştirmiş ve zarar görme riski doğmuştur.

Ayrıca servise gitmemesi nedeni ile maddi zarara uğramam da söz konusu olmaktadır. Konu ile ilgili bugün saat 14:00' a kadar ilgili servise teslimat yapılmaması durumunda tüm ilgili yerlere şikayetimi ileteceğimi belirtmek isterim.

İlknur 26 Okunma

Cevaplar

 • İlknur26 Mart 2013

  az önce Firma Yetkisili Sayın Ulaş Kuru'dan aldığım e-posta ile hasarın firma tarafından servise yaptırılacağı ve cihazımın sağlam bir şekilde tarafıma teslim edileceği iletildi. Firmanın üst yönetiminin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • İlknur26 Mart 2013

  çözümün yapıldığı tamamen yanlış bilgidir halen kendi çabalarımla marmara bölge müdürlüğüne şikayetimi iletmeye ve şişli/ mecidiyeköy adresine gitmesi gereken kargomun neden çayırovaya gittiğini ve acilen geri gelmesi konusunda hiç bir işlem yapılmamıştır.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön