23 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Yanlış Şube Ve Geç Teslimat Üstüne İlgisizlik!

Kargoyu teslim alan şube varış şubesini yanlış yazmıştır. Bu doğrultuda Mersin merkeze gelmesi gereken kargomun varış şubesi Mersin'e 4 saat uzaklıkta bulunan Anamur şubesi gözükmekte. Gönderici firma, Yurtiçi Kargo'nun müşteri hizmetleri, Çukurova bölge müdürlüğü, Marmara bölge müdürlüğü ve genel müdürlük ile neredeyse 12-13 kere, 7-8 farklı kişi ile görüşmeme rağmen hiçbir şey yapmadılar.

Bununla birlikte değişikliği kargoyu teslim alan şubenin yapabileceğini öğrendikten sonra o şubeyi aramaya çalıştım. Ancak şubeyi yaklaşık 3 saattir aralıklarla 30-35 defa aramama rağmen açan olmadı. Kendi yaptıkları hata için bile herhangi bir işlem yap(a)mayıp mağduriyetimi gidermediler.

Burak 82 Okunma

Cevaplar

  • Burak23 Ocak 2014

    Yapılan açıklama; kargo paketlerimin önce Anamur şubesine geldikten sonra tarafıma gönderilmesini sağlayacakları yönünde... Zaten hiçbir talepte bulunmasaydım da olacak olan işlem; yanlış gönderilen şubeden bana dağıtıma çıkacak olan asıl şubeye gönderimi şeklinde olacaktı. Şu an hareket halinde olan paketlerime herhangi bir işlem yapılmadığından dolayı bu cevabı, dolayısıyla mağduriyetimin giderildiği bilgisini kesinlikle kabul etmiyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön