Yurtiçi Kargo Yanlış Kargo Teslimatı!

Taşkın B. |

Bir yakınım gönderdiği yiyecek içerikli bir gönderiyi Yurtiçi Kargo, Çorum'a gitmesi gereken başka bir kargo ile karıştırdı. Göztepe şubesini konu ile ilgili defalarca aradım ama telefonları cevaplamıyorlar. Müşteri Hizmetlerinde B**** hanım isimli birisiyle görüştüm. Sözde şikayet kaydı açıp durumu araştıracak ve geri döneceklerdi. 2 gün oldu arayan soran yok. Bu arada elimize ulaşması gereken yiyeceklerde muhtemelen bozuldu. Bundan 3 ay önce kitap sipariş etmiştim. Göztepe şubesi ve muş. İlişkileri aynı ilgisizliği o zamanda sergilemişti.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taşkın B.
  18 Mayıs
  21:15

  Bahsi gecen yazılı açıkklamayı buradan yayınlıyorum;

  Sn Baltacı,

  tarafımıza iletmiş olduğunuz gönderi hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

  www.yurticikargo.com
  444 99 99

  ----------

  Gerekli aksiyonları aldığınızı söylüyorsunuz. Ama net bir açıklama yok. Bu aksiyonların ne olduğunu çok merak etmeye başladım. 3 gündür ne telefonla bir bilgilendirme ne de kargomla ilgili bir haber... Hiçbir şey yok. Bana yanlış gelen kargo bile hala bende duruyor. Merak ediyorum ne zaman alacaksınız. Gerçekten bayağı güzel ilgileniyorsunuz teşekkürler...

 • 16 Mayıs
  09:38

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri