27 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Yanlış Fiyat ve Hakaret!

Bu gün Yurtiçi Kargo Göksu Şubesine paket göndermek için gittik gerekli işlemler yapıldığında fatura kesildi ve ödemesini yaptık daha sonra akşam saat 19:30 da Göksu şubesi B** diye biri aradı fatura yanlış kesilmiş faturayı iptal etmemiz gerekiyor yoksa kargonuzu göndermeyeceğiz dendi. Bizde gönderiyi yapın yarın faturayı getirip arada ki farkı öderiz dedik. Şunu da belirttik bu hata sizin hatanız kabul etme zorunluluğumuz yok dedik. B** denilen kişi o zaman kargonuzu göndermiyoruz dedi.

Daha sonra kız kardeşim şubeye gitti. B** ve S** D** isimli kişiler kardeşime hakaret üstüne hakaret ettiler. Ben öyle bir saygısız bir firma ve firma çalışanları görmedim.

Eylem 56 Okunma

Cevaplar

 • Eylem 30 Eylül 2013

  Memnum Değilim

 • Eylem 30 Eylül 2013

  Bana hiç bir açıklama yapılmadı sadece bir kere arandım dedikleri gerekli birimlere aktarıldı denildi. Başka hiç bir şekilde aranmadım

 • Eylem 27 Eylül 2013

  Firma sadece bize gerekli şikayetiniz gerekli birimlere aktarıldığı hakkında bilgi verdi. Sorunun çözüleceğine inanmıyorum.

 • Eylem 27 Eylül 2013

  Bize sadece şikayetiniz gerekli birimlere iletişmiştir diye cevap verildi.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Eylül 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön