Yurtiçi Kargo Yanlış Fiyat ve Hakaret!

Eylem Arıca B. |

Bu gün Yurtiçi Kargo Göksu Şubesine paket göndermek için gittik gerekli işlemler yapıldığında fatura kesildi ve ödemesini yaptık daha sonra akşam saat 19:30 da Göksu şubesi B** diye biri aradı fatura yanlış kesilmiş faturayı iptal etmemiz gerekiyor yoksa kargonuzu göndermeyeceğiz dendi. Bizde gönderiyi yapın yarın faturayı getirip arada ki farkı öderiz dedik. Şunu da belirttik bu hata sizin hatanız kabul etme zorunluluğumuz yok dedik. B** denilen kişi o zaman kargonuzu göndermiyoruz dedi.

Daha sonra kız kardeşim şubeye gitti. B** ve S** D** isimli kişiler kardeşime hakaret üstüne hakaret ettiler. Ben öyle bir saygısız bir firma ve firma çalışanları görmedim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eylem Arıca B.
  30 Eylül
  16:59

  Memnum Değilim

 • Eylem Arıca B.
  30 Eylül
  16:58

  Bana hiç bir açıklama yapılmadı sadece bir kere arandım dedikleri gerekli birimlere aktarıldı denildi. Başka hiç bir şekilde aranmadım

 • Eylem Arıca B.
  27 Eylül
  13:40

  Firma sadece bize gerekli şikayetiniz gerekli birimlere aktarıldığı hakkında bilgi verdi. Sorunun çözüleceğine inanmıyorum.

 • Eylem Arıca B.
  27 Eylül
  11:41

  Bize sadece şikayetiniz gerekli birimlere iletişmiştir diye cevap verildi.

 • 27 Eylül
  11:37

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri