Yurtiçi Kargo Yanlış Faturalandırma!

Haluk Ö. |

Yurtiçi Kargo ile İzmit'ten Alanya'ya kargo yolladım. Şubedeki kişi benden habersiz, bana sormadan Telefon ihbarlı diye yazmış. Yani adrese teslim yapılamıyor. Alanya şubeden alınabiliyor. Aradım yanlış yapmışsınız düzeltin dedim. Biz yanlış yapmadık. Size kesinlikle gönderim sırasında söylemişizdir diyor. Bana birşey sormadıklarını ve hatalarını düzeltmeleri gerektiğini söyledim.

Sonuç: Bu şekilde olduğu için şubeden almam gerektiğini söylediler. Ve hatalarını düzeltmek için hiçbir çaba göstermediler. Gerçekten Yurtiçi Kargo’nun bu kadar sorumsuz bir firma olduğunu bilmiyordum. Olur da bir gün sorun yaşanacak bir durum olursa size karşı ne kadar sorumsuz olduklarını göreceksiniz.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haluk Ö.
  15 Mayıs
  10:54

  Herkesi Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmamaya çağırıyorum. Bir karakterimiz olsun tüketici olarak. Siz Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmazsanız bir müddet sonra Kurumsal şirketler de artık Yurtiçi Kargo ile çalışamayacaktır. Herkesi boykota çağırıyorum!

  Yada boykot etmeyin şikayet etmeye devam edin... .

 • Haluk Ö.
  13 Mayıs
  12:39

  Dünyadaki en sorumsuz ve müşterisini önemsemeyen şirket olduğunu düşünüyorum.

 • 12 Mayıs
  11:27

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri