12 Mayıs 2014

Yurtiçi Kargo Yanlış Faturalandırma!

Yurtiçi Kargo ile İzmit'ten Alanya'ya kargo yolladım. Şubedeki kişi benden habersiz, bana sormadan Telefon ihbarlı diye yazmış. Yani adrese teslim yapılamıyor. Alanya şubeden alınabiliyor. Aradım yanlış yapmışsınız düzeltin dedim. Biz yanlış yapmadık. Size kesinlikle gönderim sırasında söylemişizdir diyor. Bana birşey sormadıklarını ve hatalarını düzeltmeleri gerektiğini söyledim.

Sonuç: Bu şekilde olduğu için şubeden almam gerektiğini söylediler. Ve hatalarını düzeltmek için hiçbir çaba göstermediler. Gerçekten Yurtiçi Kargo’nun bu kadar sorumsuz bir firma olduğunu bilmiyordum. Olur da bir gün sorun yaşanacak bir durum olursa size karşı ne kadar sorumsuz olduklarını göreceksiniz.

Haluk 76 Okunma

Cevaplar

  • Haluk 15 Mayıs 2015

    Herkesi Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmamaya çağırıyorum. Bir karakterimiz olsun tüketici olarak. Siz Yurtiçi Kargo ile çalışan şirketlerden alışveriş yapmazsanız bir müddet sonra Kurumsal şirketler de artık Yurtiçi Kargo ile çalışamayacaktır. Herkesi boykota çağırıyorum! Yada boykot etmeyin şikayet etmeye devam edin... .

  • Haluk 13 Mayıs 2014

    Dünyadaki en sorumsuz ve müşterisini önemsemeyen şirket olduğunu düşünüyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön