21 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Yanlış Bilgilendirme ve Paro Kart İndiriminin Uygulanmaması.

5 Ekim 2016 tarihinde İzmir'den tarafıma gönderilecek kargo için Paro indirimini düşünerek maalesef Yurtiçi Kargo'yu seçmiş bulunmaktayım. Birmes şubeden gönderim gerçekleşmeden önce aldığım bilgi kargo dağıtıma çıkmadan şubeye gelip, fatura kestirip Paro Kart'la ödeme yapabileceğim şeklindeydi. Ertesi gün belirtilen saatten önce kargo adresimize indirim yansıtılmadan getirildi. Şube ise bilgilendirme konusunda yanlış olabileceğini ama faturada değişiklik yapılamadığından indirim de alamayacağımızı söyledi.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ise hiçbir şekilde işlem yapmamakta sorunun şubeden çözülebileceğini ama kesilmiş fatura için bir şey yapılamayacağını söylüyor. Yapılan hatanın sorumluluğu alınmadığı gibi fatura konusundaki sıkıntı belirtildiğinde sanki ödeme yapmaktan kaçınıyormuşuz gibi kurye "Yurtiçi Kargo bu tutarı sizden alır merak etmeyin" gibi tavırlar sergilemekte.

Özge 182 Okunma

Cevaplar

  • Özge24 Ekim 2016

    Geri bildirim mailinde kendilerine müşteri hizmetleri vasıtasıyla ulaşabileceğim yazıyordu. Ben de müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri mailde verilmiş olan talep numarasını sorguladığında, böyle bir kayda ulaşamadığını ama istersek yeniden kayıt açtırabileceğimizi söyledi. Ben de şikayetlerimi tekrar dile getirdim ve ayrıca internet sitesine yazdım. Gün içinde dönüş olacağını söylediler ama hala dönüş yapan kimse yok. Sanırım e-posta üzerinden bildirim yapıldı dedikleri herhangi bir kayıt açmadan gerekli bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz maili.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön