22 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Yanlış Bilgilendirme!

20,05,2015 tarihinde gelen kargomu adrese teslim etmemeleri için sabah arayıp şubede görevli arkadaşa bildirip gelip kargoyu şubeniz den kendim teslim alacağımı söyledim, oda evet kargonuz şubemizde araca vermiyoruz gelip alabilirsiniz dedi.

Sonra şubeye gidiyoruz sizin paketinizi şimdi arabaya verdik deyince sınır attı ve üstüne özür dileriz demek yerine kabalık hat safhada, bilinen 444 9999 şikayet etmek için aradığımda tabi ki ulaşamadım böyle bir çalışanları olan firmada o hattın çalışmasını beklemek ne kadar doğru? İzmir basmane gazi şubesi, maddi manevi zarar vermek dışında hepsi bir yere üstüne saygısızlık bir özür bile dileme nezaketine sahip olamayan çalışanlar.

Saffet 45 Okunma

Cevaplar

  • Saffet 24 Mayıs 2015

    Tabii tabii:) işte çözüm Yurtiçi Kargo kullanmıyorum, kullandırtmıyorum, kullanan ile değiştirmesini aksi takdirse iş yapmıyacağımı söylüyorum bu kadar net.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön