Yurtiçi Kargo Yanlış Bilgi Girişi!

Zeynep E. |

Tarafıma gönderilen ürünlerin teslimatı 13 Temmuz'da yapılacağı belirtildi mağaza tarafından ancak 15'i oldu yok yok. Söylenen bilgi Yurtiçi Kargo şubeler arasında gezdirmiş tekrar görüşelim denildi. Daha sonra firmayı tekrar aradım şikayet ettim ayın 28'i olmuş hala ürünlerim ortada yok nasıl olur 18 Temmuz saat 10:00'da size teslim edilmiş denildi. Gönderici kodunu aldım ve göztepe'de bulunan kargo şubesini aradım müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisine bana o şube dönsün diyorum öyle uygulamamız yok diyor. Almadığım bir kargoda neden benim adım yazıyor mağaza bana almışsınız ürünleri diyor mağdur oluyorum. Sistemsel bir hata diyor. Yani sizin hatanız mağaza ve kargo olarak ama mağdur benim ne güzel ya! Kargo temsilcisi benim adım h*** yapacağımız bir şeyde yok dedi kapattım telefonu. 5 dakika geçmedi arayıp ricada bulundum göztepe şubesi dönecek size diye...

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  12:10

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri

 • Zeynep E.
  29 Temmuz
  11:29

  Şubedeki bayan canan Hanım aradı. Bana masal anlatıyor. Benim almadığım kargoyu nasıl teslim düşüyorsunuz diyorum. Ürünleriniz kırılmıştı. Hasar fişi hazırlıyoruz... . Onay bekliyoruz mağazadan diyor. Sistemi bana anlatıyor. Kendi aralarındaki saçmalığı iş bilmezliği bana okuyor.
  Mağazaya ürünler nerede diyorum teslim almışsınız siz diyor. Kargodaki onu sahrayicedit şube teslim edecekti size ama bize gelmiş biz yine getirecektik kırık olduğunu fark ettik o yüzden sizin adınızı teslim gösterdik... Saçmalığın daniskası. Nasıl kurumsallıktır bu acil sağ salim kargo teslimatı bekliyorum. Tüm kayıtlar elimde oevcut almadığım bir koliyi 18 Temmuz saat 10:00 olarak adımı göstermeniz vs... Dünde söylediğim gibi acılllll ürünü bugün teslim edeceksiniz.