Yurtiçi Kargo Yanlış Adrese Gönderildi.

Gözde A. |

Adresten teslim alınan kargom için kargo hareketlerine baktığımda yanlış adrese yönlendirildiğini fark ettim. Çağrı merkezi çalışanının problemimi anlayamadığını söyleyebilirim sonunda "biz şikayet talebi açalım incelesinler dedi". Yaklaşık 1 dk geçmeden bağlantım kesildi. Bana geri dönüş de yapılmadı.

Sonra kargo çıkış şubesini aradım. Problemi anlattım kargo teslimatını durdurmak istediğimi söyledim ama aldığım cevap çok fazla sayıda kargo var, sizin kargonuzu bulamazlar, yanlış adrese teslimat yapılacak, 1 hafta içerisinde o adresten doğru adrese yönledirilecek. Bende iade etmek istediğim ürün ile ilgili herhangi bir problem çıktığında kendilerini sorumlu tutacağımı belirttim.

Etiketler :

Başkasına Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gözde A.
  13 Kasım
  11:41

  Kargomun yanlış adrese teslimi üzerinden 9 gün geçti, en geç bana bir hafta içinde kargomun doğru adrese yönlendirileceği söylendi. Ancak ne Yurtiçikargo tarafından ne de kargomun teslim edildiği birim tarafından bana ulaşmaya çalışan olmadı. Artık kargomun kaybolduğunu düşünüyorum.

 • 06 Kasım
  09:09

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri