18 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Yanlış Adres...

İnternet üzerinde alışveriş yapmıştım. Denizli'de oturuyorum. Sistemden teslimat adresini kontrol ederken yanlış girildiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım beni kargonun henüz transferinin gerçekleşmediğini transferin yapılacağı şubeden adresin değiştirilmesi gerektiğini söylediler ve bana şubenin numarasını verdiler. Şubeyi aradım yeni adresi verdim. Bugün sistemden yine kontrol ettiğimde adresin değişmediğini ve Denizli'de ki başka bir şubeye kargonun gittiğini gördüm.

Kargonun gittiği yanlış şubeyi de 5-6 defa aradım ulaşamadım. Muhtemelen bugün kargo dağıtıma çıkacak ve yanlış adreste beni bulamayacaklar ve bana kargoyu şubeden alınız diyecekler. Yurtiçi Kargoyla iş yapması neden bu kadar zor. Ben siparişimi verdiğim andan itibaren her saat başı kargomu mu takip edeceğim. Her saat başı yanlışı düzeltmek için Yurtiçi Kargonun peşinden mi koşacağım anlayamıyorum.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön