28 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Yanıltıcı Beyanda Bulunuyor!

Boyner internet mağazasından verdiğim sipariş, her zaman olduğu gibi Yurtiçi Kargo Ova şubesi tarafından bekletiliyor. Daha önce teslim etmediği ürünü teslim etmiş gibi gösteren Yurtiçi Kargo, bu sefer de yalan beyanda bulunarak evde bulunamadığım için gönderiyi teslim edemediklerini ve paketi bürodan teslim almam gerektiğini belirtmiş. Bugün çalıştığım için, yarın da resmi tatil olduğu için gönderiyi en erken gelecek hafta teslim alabileceğim.

Bu konuda çağrı merkeziyle yaptığım görüşmede ellerinden gelen bir şey olmadığını, şubeyi aramam gerektiğini söyleyerek başlarından savdılar. Alışveriş sitelerinin tek seçenek olarak Yurtiçi Kargo'yu sunması müşteriyi mağdur ediyor. Alternatif bir kargo seçeneği sunmaları halinde beş-on lira fazla ödemeye razıyım. Bundan sonra tek seçenek olarak Yurtiçi Kargo sunan tüm siteleri boykot edeceğim.

Gamze 66 Okunma

Cevaplar

  • Gamze29 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo çağrı merkezi şubeyle bile görüşmeyi reddederek beni şube ile karşı karşıya bıraktı. Bense doğrudan alışverişi yaptığım Boyner çağrı merkezini arayarak bana tek eçenek olarak Yurtiçi Kargo'yu sunduklarına göre gönderiyi tarafıma ulaştırmakla sorumlu olduklarını bildirdim. Ayrıca alternatif bir kargo şirketi önerirlerse fazladan gönderi ücreti ödemeye razı olduğumu da bildirerek şikayet kaydı açtırdım. Boyner'in sayesinde dün paket tarafıma teslim edildi. Bu süreçte Yurtiçi Kargo hiçbir yapıcı adım atmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön