Yurtiçi Kargo Yahyakaptan Şubesi Bilerek Adrese Kargo Teslimatı Yapmıyor!

Gözde E. |

11.05.2015'de bir e- ticaret sitesi aracılığı ile vermiş olduğum kargo 12.05.2015 tarihinde teslim edilmesi gerekiyordu. 13.05.2015'de adres yetersizliği sebebiyle teslimat yapılmayacağı şubeden almamız gerektiği bilgisini gördüm. Şubeyi aramaya çalıştığımda hiçbir şekilde şube telefonunu açan olmadı telefon her defasında hattan düştü, telefonumu bloke ettiler başka telefondan müşteri hizmetlerini arayıp 2 kez üst üste şikayet kaydı bıraktım. Bana kendilerininde şubeye ulaşamadığı bilgisi verildi. Google'a yazıldığında bile çıkan bir adrese keyfi istemediği için bilerek kargo teslimi yapmayan firma kargoculuk yapmasın. 2. kez aynı sorunu yaşatan Yahyakaptan şubenizden şikayetçiyim.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gözde E.
  16 Mayıs
  12:13

  Mail kutuma \"Tarafımıza iletmiş olduğunuz gönderi hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. \" cevabı verilmiş. Öncelikle \"gerekli aksiyon\" ne demektir? Mailde \"aksiyon\" un ne olduğu ile ilgili en ufak bir bilgi vermediniz. Her kargo şirketinin rahatça bulabildiği adresi 11 Mayıs\'tan beri bulamamak, iki adımlık yere götürememek büyük rezalet. Şikayet kaydına ve tekrar adresinize acilen yönlendirilecek denmesine rağmen ısrarla kargoyu teslim etmeyip geri göndermek çok yerinde bir aksiyon olmuş. Bundan sonraki süreçte hakkımı hukuki yollarla arayacağım

 • 14 Mayıs
  15:44

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri