Yurtiçi Kargo Yahyakaptan Şubesi 4 Günde Kargoyu Teslim Etmedi.

İsmet Buğra D. |

Yahyakaptan şubeniz 4 günde kargoyu teslim edememiş olup bugünde kargoyu dağıtıma çıkarmamıştır. Aynı şube 191571904011 No.lu gönderimi dün itibariyle teslim etmiştir. Şubeniz; 2 tane kargom olmasına rağmen bir tanesini getirip diğerini teslim edememiştir. Zannediyorum ki teslim edilemeyen kargom çok ağır olduğu için teslim edememişlerdir.

Sürekli Yahyakaptan şubeniz ile aynı problemi yaşamaktayız. Kocaeli bölgesindeki, dağıtımda sorun yaşadığım tek şubeniz olan Yahyakaptan şubenizin işlerini daha düzenli ve ciddi yapmaları için uyarmanızı, personelinizin sayısı az ise artırmanızı rica ediyorum. Bu şubeniz yüzünden bir daha firmanızı tercih etmeyeceğim.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmet Buğra D.
  05 Kasım
  14:18

  Genel Müdürlük, Kocaeli Bölge ve Çağrı Merkezi ile birçok kez görüşmemize rağmen Yahyakaptan Şubenize ürünü teslim ettiremediniz, 10 yıllık çalışmamı sizin ile sonlandırıyorum. Şubesine söz geçiremeyen kurumsallıktan uzak firma!

 • İsmet Buğra D.
  05 Kasım
  14:18

  Genel Müdürlük, Kocaeli Bölge ve Çağrı Merkezi ile birçok kez görüşmemize rağmen Yahyakaptan Şubenize ürünü teslim edemediniz, 10 yıllık çalışmamı sizin ile sonlandırıyorum. Şubesine söz geçiremeyen kurumsallıktan uzak firma!

 • İsmet Buğra D.
  04 Kasım
  16:02

  Hala dönüş yapılmadı, kargoyu bugün de teslim etmediler. Dikkat edin!

 • İsmet Buğra D.
  04 Kasım
  12:20

  Şube beyanı:"Ürün ağır olduğundan kargoyu götürecek ve kaldıracak elemanım yok, teslim edemem, şubeden siz almalısınız. "

  Yahyakaptan şubeninizin beyanı tüm kurumsallığınızı ve kalitenizi anlatmaya yetiyor.

 • İsmet Buğra D.
  04 Kasım
  11:38

  8 gün olmasına rağmen kargomu dağıtıma çıkarıp teslim etmediler. Hiçbir geri dönüş yapılmadı. Şubeleri ile irtibata geçememektedirler. Merkez ile şube arasındaki büyük kopuklukları biz müşteriler çekiyoruz.