24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Ya Evde Yoksam!

İstanbul Büyükçekmece Mimaroba şubesi kargoları adrese teslim etmiyor, üstelik adreste bulamadık diyerek (aslında adresteyim) ha benim adreste olmadığımı ya da kendisinin gerçekten adrese geldiğini belgeleyecek olan ihbar notunu kapıya yapıştırmaya gerek bile duymuyor. Bu sıkıntıyı bir değil iki değil defaatle yaşıyorum. Kargo kapıda teslim edilecektir ibaresini kaldırın o zaman ona göre bilelim biz de işimizi. Yurtiçi'nin kendi sitesinden de şikayet kaydı oluşturdum, BİMER'e de şikayet kaydı oluşturdum bunlardan öncesinde şubeye defalarca şikayet ettim savunmaları çok enteresan "abi geç oldu uğrayamadım" e o zaman adreste bulamadım diye niye yalan beyanda bulunuyorsun sorarlar diye düşünüyorum, ben sordum cevap alamadım bir de yetkililer sorsun onlara ne cevap verecekler merak ediyorum. Firmanın durumla ilgilerini görmek adına Sikayetvar.com'a naçizane daha eğlenceli bir dille ilettim.

Serkan 315 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 27 Ekim 2016

    Sorunun çözülüp çözülmediğini başka teslimatlarda anlayabilirim, teslimatlarım sorunsuz bir şekilden kapıma geldiğinde ya da ihbar notu bırakıldığında sorunun çözüldüğünü söyleyebilirim, şimdilik sadece şikayet etmiş ve durumu iletmiş oldum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön