18 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Vurdumduymaz Kargo Firması!

Daha önce başıma geldi fakat hemen yafta vurmamak adına yazmadım. Fakat baktım ki bu firma bu durumu alışkanlık haline getirmiş. Şubelere ulaşmak mümkün değil. Telefon numaraları var fakat bakan yok.

Sürekli olarak yanlış şubelere gönderim yapılıyor. Düzenleme sürecinde müşteri ürünleri ana dağıtım merkezine geri dönüyor, tekrar doğru sanılan şubeye gönderiliyor. Aralarındaki mesafenin 5 dk olduğu iki şube; Ürün teslimi yapabilmek için 80 km uzaktaki merkezini kullanıyor pes doğrusu!

13 aralıkta firmadan teslim alınan ürün ayın 17 si olmasına rağmen hala daha teslim edilemedi. Sebebi muallak bilinmez. Ne bir bilgilendirme var, ne de şube arandığında açan var. Şikayetten öte isyan var artık!

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Aralık 2014

    Sorunun çözümüne yönelik işlemlerden kasıt, ilgili birimlere bilgilendirme yapılmış olmasıdır. Çaba tatmin edici seviyede değildi ne yazık ki!! Şubelere telefon ile ulaşma konusunda problem ne dile getirildi ne de çözümüne değinildi. Kusur bulmak haddime düşmese de il/bölge/şubeler genel yetkilisi denetimlerini sıkı yapsa ve şikayetlerden haberdar olsa o görevliler bu denli rahat olamazlar..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön