05 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo VİP Ücreti İle Normal Kargo Teslimatı ve Suratıma Telefon Kapatan Şube Müdürü!

Çok acil olan bir belgenin onaylanarak bana gelmesi için 02.06.2015 tarihinde Karaköy şubesinden Konya'ya evrak yolladım. Ertesi gün Konya'ya ulaşmıştı. Aynı gün (03.06.2015) tarihinde evrak onaylanarak Alıcı tarafından bana VİP olarak yollandı.

Ancak dosyam 2 gün sonra bana teslim edildi yani dün teslim edilmesi gereken dosya bugün teslim edildi üstelik VİP ücreti ile. Bu konuyu çözmesi için şube müdürüne uzun arayışlarım sonucu ulaştım. O*** Bey isimli şahıs biz bir şey yapamayız aç bölge müdürlüğü ile konuş diye bir üslup ile cevap verdi. Suratıma telefonu kapattı. Ben normal kargo süresinde gelen ancak ücreti VİP olarak alınan dosyamın ücretinin iadesini istiyorum.

Gül 45 Okunma

Cevaplar

 • Gül29 Ağustos 2015

  Müşteriye bir ton evrak ve başvuru süreci ile uğraştırmak yerine hatalı hizmetin karşılığında 1 dk içinde ücret iadesinin yapılması daha doğru olurdu. açıkçası evrak dolduracakmışım da merkez inceleyecekmiş te Vb. Vb uğraşamadım ve Yurt içi Kargoya 3 günde teslimatları için vip ücreti ödeyerek bağışta bulundum. Fazla alınan rakam hediyem olsun size. Yakışır...

 • Gül16 Temmuz 2015

  Yurtiçi Kargo vip ücreti alıp normal kargo süresinde kargomu teslim etmekle kalmayıp bu kadar geçen sürede bana ücret iadesini yapmadı.

 • Gül15 Temmuz 2015

  Hala bana ücret iadesinde bulunmadılar.

 • Gül24 Haziran 2015

  Evet beni aradılar ancak bu kadar basit bir konuyu anlık çözebilecekken benden web sayfalarındaki tazmin prosedürünü yerine getirmemi istediler. Bu denli büyük bir firmanın bu kadar prosedür ile uğraşmasını anlayamıyorum. Hem müşteriyi mağdur et hem de alacağını almak için bana dilekçe ile başvur ben de bakıp inceleyeyim de. Telefonda beni arayan kişi konuya hakim birisi idi, o şahsın yapacağı tek şey benim banka hesap numaramı isteyip ertesi gün fazla alınan bedeli yollaması. Onun yerine özür dileriz, lütfen web sayfamızda yer alan tazmin prosedürlerini uygulayın demek için beni aramışlar. Henüz konu çözümlenmedi.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Haziran 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön