31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Vip Teslimatta Fiyasko!

25.10.2016 tarihinde İstanbul'dan Gaziantep'e vip teslimat olarak gönderilmesini istediğim kargonun 24.54 TL vip gönderim ücreti alınmıştır. Ertesi gün teslimat yapılacağının gerçekleşeceği ifade edilmesine rağmen, normal gönderi gibi işlem yapılıp, bugün itibariyle teslimatın hala gerçekleşmemiş olması, Yurtiçi Kargo ile çalışılmaması gerektiğinin gerçek bir kanıtıdır.

Gönderinin resmi evrak olması beni mağdur eden ayrı bir durumdur. Bu mağduriyetin yanında vip teslimat aldatmacasının şu an için çağrı merkezi tarafından yanıtsız kalması , Yurtiçi Kargo açısından ayrı bir felaket durumdur. Bir daha Yurtiçi Kargo ile asla çalışmayacağım.

Yunusemre 54 Okunma

Cevaplar

  • Yunusemre08 Kasım 2016

    Geri bildirimleri istinaden, tarafıma konuyla ilgili detaylı açıklama getirilememiştir. Yaklaşık 1 haftadır araştırılıp geri dönüş gerçekleştirilmemesi konunun göz ardı edildiğinin göstergesi. Kargonun akıbeti ile ilgili de herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön