27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Vaktinde Ulaşmayan, Eve Teslimat Yapmayan Firma Beni Kurye Yaptı!

Daha önce de aynı firmayla aynı sorunu yaşamıştık ve çözememişti. Yine aynı gaflette bulunup internetten sipariş verirken Yurtiçi'ni seçtim. Tabii ki yine kargo gelmedi günlerce. Geçen sefer evde olmamıza rağmen geldik bulamadık kağıdı bırakmışlardı bu sefer onu bırakmaya bile zahmet etmediler.

Alışveriş yaptığım firma e-mail atana kadar bu durumu öğrenemedim. Bu sefer 15 kez çağrı merkezini ve şubeyi aramayı denemedim bile zira geçen sefer açtığım şikayet kaydına on (10) gün sonra döndüler ki üç (3) gün içerisinde gidip almadığımız kargo iade ediliyor.

Çözüm üretmeyen, iş ahlakından yoksun, hiçbir zaman vaktinde getirmeyen, getirse bile yukarıya çıkarmaya üşenen bu firmayı kullanmak benim için hata oldu. Gittim 6 kiloluk kargomu kendim aldım. Evime uzak bir yerde olduğu için tam bir saat yağmurda yürüdüm. Teşekkürler Yurtiçi, sayenizde ben oldum kurye!

Sultan 27 Okunma

Cevaplar

  • Sultan28 Ekim 2016

    Hayır yapılmadı bu mesajı otomatik olarak yolluyorsunuz kimsenin şikayetini çözdüğünüz yok.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön