07 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Ürünümü Zamanında Teslim Edemedi!

Modanisa firmasından almış olduğum ürün 03.12.2013 tarihinde gönderilmiş olup Afyon Bolvadin şubesine 04.12.2013 cumartesi sabah saat 08:00 civarında gelmiş olmasına rağmen ürün teslimi yapılmamıştır. Ürün teslimi 06.12.2013 pazartesi günü teslim edilmiştir. Yurtiçi Kargo şirketinin ürünü neden cumartesi günü teslim etmediklerini sorduğumda cumartesi günü saat 13:00 kadar çalıştıklarını belirtmişlerdir.

Ben bu duruma saygı duyarım. Ama en azından biz dağıtımı yetiştiremiyoruz veya biz bu işi beceremiyoruz deselerdi ben kargomu gider şubeden teslim alırdım ama maalesef bir telefon açıp kargonuzun dağıtımını yetiştiremiyoruz gelin buradan alın diye bir nezaket telefonu bile açılmıyor.

Erkan 87 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 10 Ocak 2014

    Yurt içi kargonun şikayetler sonrası şikayti çözümlesi tabiki güzel, ama keşke şikayet olmadan şikayet konularının zamanında öngörülmesine baksalar daha çözümcü olacaklardır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Ocak 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön