06 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Ürünümü Eve Gönderemedi!

Hepsiburada'dan alışveriş yaptım. Yurtiçi Kargo'nun D-Market ile yapmış olduğu sözleşmeden dolayı belirtilen adrese teslim edilmesi gerekiyor. Sözleşmede;

Paketleme, kargo ve teslim masrafları Alıcı tarafından karşılanmaktadır. Kargo ücreti 5, 45 -TL olup, kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat , anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, alıcı'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir.

Ürün kargoya verildikten sonra 3 kez yanlış şubeye gitti. Ardından benim evimin bulunduğu yere servis yapamadıklarını söylediler ve ürünü tam 10 gün sonra kendi şubelerinden alabildim. Satış sözleşmesine uymadılar.

Doruk 43 Okunma

Cevaplar

  • Doruk 17 Ocak 2015

    çözüm sunmadılar, eve teslimat parası ödediğim halde eve teslimat yapmadılar

  • Doruk 17 Ocak 2015

    Aradılar ama dediğim gibi satış sözleşmesine uymadılar. Yaşadığım yere kargo firması teslimat yapmıyormuş, tabi sipariş verirken adres yazarken böyle bir bilgilendirme yapılmadı, sipariş verdikten sonra öğrendim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön