Yurtiçi Kargo Ürünüm Gelmedi!

Murat C. |

10.07.2016 tarihinde N11'den 3 farklı ürün sipariş ettim. Diğer iki ürün farklı firmalarla elime ulaştı ama 3. ürün (cep telefonu için kılıf) 9 gün geçmesine rağmen ulaşmadı. N11.com'da alışveriş tamamlandı görünüyor. Detaylarda Yurtiçi Kargo Adasan şubesinin adres hatası sebebiyle ulaştırılamadığı bilgisi yazılı. Diğer iki firma aynı şekilde yazılan adresi buldu Yurtiçi bulamadı mı? Madem bulamadı dağıtıcı eleman neden bir telefon edip bulamadım demez? Kargo şubesi bana 25 km uzaklıkta. O kadar yol gitmeyi göze alsam ürünü internetten almazdım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat C.
  22 Temmuz
  17:05

  12. gün ve ne gelen var ne giden

 • Murat C.
  20 Temmuz
  09:21

  yalan! Bana ne adresim bulunanadığında, ne de sonrasında SMS, mail, telefon ya da başka bir şekilde bilgilendirme yapılmadı. Web sitesinden alışveriş tamamlandı notunu farkettiğimde ben Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini aradım. 10 dk telefonda bekletildim. Görüştüğüm kişi bana şu an Adasan şubemize ulaşamıyorum siz bizi sonra arayın en iyisi cevabını verince buraya yazdım. Tarafımdan yapılan bu aramanın haricinde bana herhangi bir bilgilendirme falan yapılmamıştır!

 • 20 Temmuz
  09:13

  Sayın, C.

  Teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5991811 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ