19 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Ürünüm Gelmedi!

10.07.2016 tarihinde N11'den 3 farklı ürün sipariş ettim. Diğer iki ürün farklı firmalarla elime ulaştı ama 3. ürün (cep telefonu için kılıf) 9 gün geçmesine rağmen ulaşmadı. N11.com'da alışveriş tamamlandı görünüyor. Detaylarda Yurtiçi Kargo Adasan şubesinin adres hatası sebebiyle ulaştırılamadığı bilgisi yazılı. Diğer iki firma aynı şekilde yazılan adresi buldu Yurtiçi bulamadı mı? Madem bulamadı dağıtıcı eleman neden bir telefon edip bulamadım demez? Kargo şubesi bana 25 km uzaklıkta. O kadar yol gitmeyi göze alsam ürünü internetten almazdım.

Murat 159 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Temmuz 2016

    12. gün ve ne gelen var ne giden

  • Murat20 Temmuz 2016

    yalan! Bana ne adresim bulunanadığında, ne de sonrasında SMS, mail, telefon ya da başka bir şekilde bilgilendirme yapılmadı. Web sitesinden alışveriş tamamlandı notunu farkettiğimde ben Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini aradım. 10 dk telefonda bekletildim. Görüştüğüm kişi bana şu an Adasan şubemize ulaşamıyorum siz bizi sonra arayın en iyisi cevabını verince buraya yazdım. Tarafımdan yapılan bu aramanın haricinde bana herhangi bir bilgilendirme falan yapılmamıştır!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Sayın, C. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5991811 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön