15 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Ürünü Hasarlı Getirdiler!

Hepsiburada.com'dan semaver aldım hediye. Ertesi gün kargo Silivri şubeye teslim edilmiş. Şubede yoğunluk var bahanesiyle 2 gün boyunca ürünü dağıtıma çıkarıp şubeye geri götürdü ki kırılacak bir ürün diye de defalarca şubeyi ve şube ilgisiz olduğu içinde Hepsiburada.com'u aradım, şikayetimi belirttim.

En sonunda adresi bulamadık bahanesi ile gelin şubeden siz alın dediler, aldık. Ürün hediye olduğundan orada ürünü açmadık. Eve hediyeyi götürdük ve ne görelim ürünün plastik kısımlarının hepsi kırılmış! Şubeyi aradık ama şube kapanmıştı.

Hepsiburada.com'u arayıp konuyu anlattım, hasar tespit formu tutturmanız gerekli dediler. Şube ile görüştüm ertesi gün, asla hasar tespit formu tutmaktan yana değiller. Ben de normal şekilde gönderdim iadeyi, ama ne Hepsiburada kabul ediyor ne de kargo. Ortada mağdur olan ben oldum. İlgisiz ve sorumsuz şubeden şikayetçiyim. Yetkili kişilerden dönüş bekliyorum!

Ezgi 178 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Sayın, B. 90661207**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5969389 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön