Yurtiçi Kargo Ürünü Evime Teslim Etmedi Şubeden Gidip Aldım!

Sefer Savaş V. |

Hepsiburada.com üzerinden cuma günü almış olduğum ürünüm aynı gün kargoya verildi 17.05.2014 tarihinde saat 11:22:32 itibari ile şubeye ulaşmış olup bende buradan gelecek kargoyu beklemek için evden çıkmadım.

Saat 15:30 gibi Yurtiçi Kargo Düzce Melen şubesini 4 defa aradım telefona bakılmadı. Bunun üzerine genel müdürlüğü aradım kargonun 13:30'dan sonra teslim edilmediğini ilettiler 11:22'de gelmiş olduğunu söyledim şikayet kaydı oluşturalım deyip geçiştirdiler.

Kalkıp gidip şubeden 16:20 civarı teslim aldım ürünümü. İnternete 13:30'da şubeden almış gözüküyorum ama almadım o saatte varsa kamera kaydınız çıkartın. Personelinizle ilgili gerekli işlemi yaparak kargo ücretimin iadesini talep ediyorum.

906690403364 nolu kargo.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefer Savaş V.
  24 Mayıs
  14:51

  Yine söylüyorum hepte söyleyeceğim yurtiçi kargo tarafndan aranmadım aramadan aradık diyen bir sistemleri vardır. mesajı okuyorsanız eğer bu firmaya sakın bulaşmayın zaten otomatik cevap atıyorlar herkese. çözüm için yaptıkları birşey yok sponsorluklara vercekleri paraları çalışanlara versinler

 • 21 Mayıs
  09:28

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri