Yurtiçi Kargo Ürünü Alıcı Diye Gönderene Teslim Ettiler.

Mesut Ö. |

N11.com'dan alışveriş yaptım, kozmetik ürünü kutusunda zamanında nizami olarak geldi. Açtım ve ürünün son kullanma tarihi geçmiş olduğundan iade için Ihlamurkuyu şubesine karşıdan ödemeli verdim o şekilde anlaşma olduğu için firmadan arayıp ürünün gelmediğini söylediler ve kargoya verdim gelir dedim. Bugün karşılaştığım olay kurumsal bir kargo firmasına hiç ama hiç yakışmadı.

21 Şubat'ta iade için verdiğim ürünü bugün 5 Mart'ta eve geri getirip anneme vermişler üstelik gönderici M. Ö. , alıcı Afili kozmetik yazmasına rağmen ve 4 TL'de para almışlar. Kadıncağız da mahcup oldu. Bir de kutunun resmen üzerine oturmuş olmalılar, ben sapasağlam verdim ve resmen ezmişler.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ö.
  16 Mart
  09:02

  Şikayetimle ilgili hiçbir gelişme olmamıştır. Ayrıca siparişi ilk verdiğimde karlı bir günde gelmesi sebebiyle kargo siparişi getiremedi, mesaj geldi ve adresinizde size ulaşılamadığından kargonuz teslim edilemedi, bilgi için şu numarayı arayınız yazıyordu. Halbuki evde sürekli biri var. Sanırım kalite politikası adına böyle bir mesaj yoluna gidiliyor ancak bu mesajın doğru olmadığının yetkililerce bilinmesini isterim. Numarayı aradığımda abi o mesaja bakmayın yollar karlı olduğundan getiremedik, en kısa zamanda getireceğiz dendi. Ne kalite ne kalite

 • Mesut Ö.
  09 Mart
  23:24

  Nereye yapıldı yazılı açıklama?

 • 07 Mart
  11:06

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri