10 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Ürün Teslimatının Yapılmaması...

İnternetten gönderimi kısmında kargonun 06/08/2016 cumartesi günü şahsıma teslim edildiği ve tarafımdan alındığı yazmaktadır. Fakat ben böyle bir kargo almadım. Müşteri hizmetlerinizin hiçbir vasfı yok. Yetkili istiyoruz. Yetkili olmadığını söylüyor. Şubeyi arayıp ulaşamamış. Bir daha arayın diyorum 1 kere arayabiliyoruz diyorlar.

O zaman çözün beni arayın diyorum. Dış arama yapamıyoruz diyorlar. Ne için var müşteri hizmetleri. Hizmet vermek için mi vermemek için mi? Müşteri memnuniyeti Sıfır (0) . Gerekli her yere şikayet edeceğim. O kutunun içindekiler için para ödüyorum ben. Zararımı en kısa sürede karşılamanızı ve kutuyu bana ulaştırmanızı talep ediyorum.

Büşra 39 Okunma

Cevaplar

  • Büşra17 Ağustos 2016

    Konuyla ilgili beni arayın. E posta istemiyorum. Ayrıca bir kere aradınız ulaşamadınız. Sonra ben aradım. Sizi tekrar arayacaklar dediler. Ama aramadınız. Nasıl ilgisiz bir firmasınız siz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön