Yurtiçi Kargo Ürün Teslimatı Yapılmadı.

Serap G. |

Chakra dan bir ürün aldım ve 31 ekim den bu yana Yurtiçi Kargo Kaynaklı teslimatım yapılmıyor ürün firmaya geri dönüyor sonra geri geliyor falan Yurtiçi Kargo 'yu arıyorum annemi aradınız ancak adrese gelmediniz.

Hani telefona bakmayınca neden ürün adrese gelmiyor dedim sonra telefondaki kişi bana adrese geldik no 5 de kimse olmadığını ilettiler dedi, ancak numara 5 değil 6 olduğunu ilettim kişi bana o zaman adresi düzgün verseydin dedi, sanki ben aklımı kaçırdım adresimi bilmiyorum neyse Yurtiçi Kargo gibi bir firma bana gelip şubede alın biz tekrar ürünü getiremeyiz diyor, sanki suç benimmiş gibi kargo dağıtımını yapan kişinin de kabağı, 2'si ayrı bir konu tabi, yakıştıramadım bunu Yurtiçi Kargo gibi bir firmaya.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap G.
  18 Kasım
  18:03

  bana kesinlikle yazılı olarak bir açıklama yapılmadı aynı zamanda sorunum da çözülmedi ve 31 ekim de vermiş olduğum ürün bugün 18 kasım hala elime geçmedi 2 kez chakraya dönüşü olmuş firma 3. kez kargoya verdi bakalım bu kez gelecek mi

 • 18 Kasım
  17:54

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  Müşteri İlişkileri