Yurtiçi Kargo Ürün Teslimatı!

Oktay G. |

Alışveriş yaptığım bir sitenin anlaşmalı olması sebebi ile Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmesi gereken bir ürünü özellikle akşam 17.30'dan sonra teslim alabileceğimi belirtmeme rağmen, ürün sabah 10.30'da evime geldi ve ürünü getiren personel ile görüştüğümüz de kargonun akşam 17.30'dan sonra teslim edilemeyeceğini ve kapıcıma bırakabileceklerini ifade etti.

Kabul etmek zorunda kaldım ve üründe eksiklik vardı. Eksik ürünün gönderilmesi için bu defa iş adresimi verdim ancak kargo yine ev adresime geldi ve yine aynı münakaşayı yaşadık, ürünü iş adresime ise iki gün sonra ulaştırabileceklerini ifade ettiler. Yurtiçi Kargo ile yaşadığım son gelişmeyi paylaştım, önceki meseleleri yazamadım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay G.
  24 Ekim
  13:12

  Gerekli işlemler yapılmış olup mu? Ne yaptınız diye sorarlar adama? Bu tarihten sonra farklı firmalar ile maalesef yurtiçi firmasını kullanarak birkaç alışveriş daha gerçekleştirdim, hemen hepsinde benzer sorunlar yaşadım. 2015 Şubat tarihinden beri alışveriş yapacağım sitenin kargo şirketini soruyorum eğer yurtiçi ise kesinlikle uzak duruyorum. Firmalara da özellikle bu durumu belirtiyorum.

  Siz gerekli işlemlere devam edin.

 • 18 Eylül
  17:53

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri