22 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Ürün Teslim Edilmedi!

Trabzon'dan Antalya'ya 2 günde gelen bitki fidanlarını (1260 km) Yurtiçi Kargo Antalya aspendos Şubesi 1 km mesafeye 18 Mayıs'tan bu yana ulaştıramadı. Merkeze gidiyorum dağıtıma çıktı diyorlar, akşam eve geliyorum gelen yok. Şirket çalışanları saygısız. Ağızlarında ya sakız var ya da dışarıda sakız çiğniyorlar.

Dışarıdan bak bir sürü kargaşa ve iş bilmez insan topluluğu sadece bir iş yaptığını zannediyor.
22 Mayıs itibari ile 1 haftadır. Ürünler yolda aynı tarihte İstanbul'dan aldığım başka bir ürün Aras Kargo ile ertesi gün evimdeydi. Lütfen biraz ilgi ve ürünümüzü daha çabuk almak istiyoruz. Birazda yüzünüz gülsün lütfen.

Erdal 36 Okunma

Cevaplar

  • Erdal24 Mayıs 2015

    Hiçbir yorum yapmadılar. Sn. Kesbiç. Tarafımıza iletmiş olduğunuz gönderi hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve geribildiriminiz için teşekkür eder, işbirliğimizin güzel günlerde devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri gönderdikleri mail bu karşılığında benim gönderdiğim mail de bu evet çok güzel aksiyon aldınız teşekkür ederim. Sabah 9 da araçta dedikleri paketi saat 15 de merkezde aralarda bir yerlerde bulduk. Arkadaşlar siz uyarınca çok korkmuşlar daha çok.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön