20 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Ürün Teslim Edilemiyor.

Daha önce de aynı şekilde şikayetimi dile getirdim, bu seferde bu platformdan yazıyorum. Acıbadem şubesine gelen ürünler orada kalıyor. Asla teslim edildiğini görmedim. Her gönderimi kendim gidip teslim almak zorunda kalıyorum. Oradaki kişilere zaten telefonla ulaşılmıyor, yüz yüze konuşunca da eleman eksikliğinden diyorlar.

3 günde Acıbadem şubesindeki kargo 1 km uzaklıktaki evime gelemedi. Başka firmalar 1 gecede Van'a gönderim yaparken özellikle Acıbadem şubesindekiler ne yazık ki kargo işi yaptıklarından haberdar değiller herhalde. Bu problemin acilen çözülmesini rica ederim. Zorunda olmasam ya da yanlışlıkla biri göndermese zaten hayatta işim düşmez Acıbadem şubesine zaten.

Bora 24 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Sayın, G. 90537667**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 6001783 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön