Yurtiçi Kargo Ürün Bedeli Ödemesi.

Ramazan B. |

01.05.2015 tarihinde N11.com'dan TV satın aldım. Ancak TV bana kutusu yırtık, hasarlı olarak teslim edilmek istendi. Bende kabul etmedim. Kargoyu getiren Yurtiçi Kargo Osmaniye Şubesi çalışanı R***, kutuyu taşırken kendilerinin yırtarak kutuya zarar verdiklerini Samsung Yetkili Servisini arayıp kutuyu açtıracağını, üründe hasar varsa aldığım şirkete geri gönderebileceklerini söyledi.

Servis geldi kutuyu açtı, ürün hasarlı çıktı. Hasar ile ilgili servis raporu düzenledi. Kargo görevlileri benden geri aldı, şirkete gönderdi. Ancak satın aldığım şirket bunu kabul etmedi. Yurtiçi Kargo Osmaniye Şube Müdürü U** Bey ürün bedelini kendilerinin ödeyeceğini söyledi. Ancak 37 gündür ilgilenen yok.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan B.
  29 Haziran
  11:39

  Göz göregöre kargo çalışanı tarafından taşıma sırasında verdikleri zarar ortada iken, üründe meydana gelen hasarı biz yapmadık diye cevap verdiler. Ve hasarı tazmin etmeyeceklerini söylediler. Bu kadar sorumsuz ve ilgisizce meydana getirdikleri mağduriyet ile ile ilgili olarak mahkemede hakkımı arayacağım.

 • 19 Haziran
  11:20

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri