17 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Ürün Bedeli Ödemesi.

01.05.2015 tarihinde N11.com'dan TV satın aldım. Ancak TV bana kutusu yırtık, hasarlı olarak teslim edilmek istendi. Bende kabul etmedim. Kargoyu getiren Yurtiçi Kargo Osmaniye Şubesi çalışanı R***, kutuyu taşırken kendilerinin yırtarak kutuya zarar verdiklerini Samsung Yetkili Servisini arayıp kutuyu açtıracağını, üründe hasar varsa aldığım şirkete geri gönderebileceklerini söyledi.

Servis geldi kutuyu açtı, ürün hasarlı çıktı. Hasar ile ilgili servis raporu düzenledi. Kargo görevlileri benden geri aldı, şirkete gönderdi. Ancak satın aldığım şirket bunu kabul etmedi. Yurtiçi Kargo Osmaniye Şube Müdürü U** Bey ürün bedelini kendilerinin ödeyeceğini söyledi. Ancak 37 gündür ilgilenen yok.

Ramazan 90 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 29 Haziran 2015

    Göz göregöre kargo çalışanı tarafından taşıma sırasında verdikleri zarar ortada iken, üründe meydana gelen hasarı biz yapmadık diye cevap verdiler. Ve hasarı tazmin etmeyeceklerini söylediler. Bu kadar sorumsuz ve ilgisizce meydana getirdikleri mağduriyet ile ile ilgili olarak mahkemede hakkımı arayacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön