Yurtiçi Kargo Üniversite Girişinde Olan Siteye Haftada Sadece 2 Gün Teslimat Yapılıyor.

M Eyyüp K. |

Van Urartu Şubesi Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ne sadece 1.5 km mesafedeki siteye haftada sadece 2 gün hizmet vermektedir. Şubeyle görüşüldüğünde siteye pek paket olmadığı bahanesini ileri sürmekte ve bir nevi biriktirerek getirdiklerini ifade ederek ayrıca fazladan zaman aldığını iddia etmektedir. Üniversiteye her gün gelen aracın kampüsle bitişik konumda olan siteye gelmesi savunulduğu gibi fazla zaman almamaktadır. Aradaki mesafe neredeyse üniversite içinde bir fakülteden diğerine olan mesafe kadar olduğundan iddia edilen bahanelerin hiçbir tutarlılığı yoktur.
Ayrıca bazı online alışveriş sitelerinde ürün onay süresi içinde teslim alınmadığında otomatik onay verilmekte ve alıcı teslim anında ürünü kontrol edemeden para satıcıya aktarıldığından mağduriyet oluşmaktadır. Adı geçen Yurtiçi Kargo şubesi şirketin adını lekelemekte ve bölgede müşteri memnuniyetsizliğine neden olmaktadır.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M Eyyüp K.
  27 Ağustos
  13:16

  Bugün müşteri hizmetlerince arandım ve şikayetimi tekrar dile getirdim. Gerekenin yapılacağı anlamında bir cevap aldım. Sorunun çözümüne ilişkin gelişmeleri bekliyorum

 • 27 Ağustos
  12:36

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri