Yurtiçi Kargo Umursamazlık!

Ayça Ç. |

Arkadaşım bana hediye almış, kargoyla yollamış. Hafta içi mesai saatinde gelen kargo görevlileri beni aramadan çekip gitmişler. Bugüne kadar çok kargo aldım ve arayıp güvenliğe bırakmalarını söylediğimde hiçbir sorun yaşamamıştım. Bunları da arayıp ben işten geldiğimde şube kapanmış olduğundan güvenliğe bırakmalarını söyledim.

Bana kimlik fotokopimi güvenliğe bırakmamı ertesi gün tekrar yollayacaklarını söylemelerine rağmen bugün kargonun iade edildiğini öğrendim. Aradığım herkes "kapıya teslimatta aramak gibi bir hizmetimiz yok, güvenliğe bırakmamız yalnız kimlik fotokopisiyle olur, internetten alınmış eşyaları tekrar teslimata çıkarmıyoruz" şeklinde cevap aldım. Resmen hizmet vermeden para alıyorlar.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayça Ç.
  23 Kasım
  12:08

  Bu şikayetle ilgili hiçbir işlem yapmadılar, bana ertesi gün güvenliğe kimlik fotokopimi bırakmamı söylediler teslimat oraya yapılacaktı, ancak kimse teslimata gelmedi ve kargoyu iade ettiler bana hiçbir haber vermeden. Resmen bana gelen paketi iade ettiler çözüm bulduğumuz halde. Arkadaşım tekrar kendi adresini verip hediyeyi alıp bana getirmek zorunda kaldı.

 • 28 Mart
  17:16

  Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında;

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri