28 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Umursamazlık!

Arkadaşım bana hediye almış, kargoyla yollamış. Hafta içi mesai saatinde gelen kargo görevlileri beni aramadan çekip gitmişler. Bugüne kadar çok kargo aldım ve arayıp güvenliğe bırakmalarını söylediğimde hiçbir sorun yaşamamıştım. Bunları da arayıp ben işten geldiğimde şube kapanmış olduğundan güvenliğe bırakmalarını söyledim.

Bana kimlik fotokopimi güvenliğe bırakmamı ertesi gün tekrar yollayacaklarını söylemelerine rağmen bugün kargonun iade edildiğini öğrendim. Aradığım herkes "kapıya teslimatta aramak gibi bir hizmetimiz yok, güvenliğe bırakmamız yalnız kimlik fotokopisiyle olur, internetten alınmış eşyaları tekrar teslimata çıkarmıyoruz" şeklinde cevap aldım. Resmen hizmet vermeden para alıyorlar.

Ayça 37 Okunma

Cevaplar

  • Ayça 23 Kasım 2013

    Bu şikayetle ilgili hiçbir işlem yapmadılar, bana ertesi gün güvenliğe kimlik fotokopimi bırakmamı söylediler teslimat oraya yapılacaktı, ancak kimse teslimata gelmedi ve kargoyu iade ettiler bana hiçbir haber vermeden. Resmen bana gelen paketi iade ettiler çözüm bulduğumuz halde. Arkadaşım tekrar kendi adresini verip hediyeyi alıp bana getirmek zorunda kaldı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön