20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Ulaştırılamayan Kargo!

12.10.2016 tarihinde İstanbul'dan çıkan kargom 13.10.2016 tarihinde İzmir Bornova şubesine ulaştı fakat 20.10.2016 tarihi itibariyle hala bana teslim edilmedi. Bornova şubesi 3**** nolu telefonu hiçbir şekilde açmıyor. 444 99 99'a 3 gün önce açtığım şikayet çağrısı hala sonuçlanmadı. Yetmez gibi en son aradığımda çok acil ise git kendin al da dediler. Müşteri temsilcisi adını söylemeden alo diyerek ev telefonu gibi açtı zaten telefonu. Kurumsallıktan son derece uzak firmanın personelleri de iş bilmez ve saygısız. Deveyle kervana yükleseydik şimdiye gelmişti paketim. Üstelik internetten yaptığım alışveriş tutarı zaman aşımı nedeni ile otomatik olarak satıcının hesabına aktarıldı. Ürün hatalıysa ne olacak hiç bir fikrim yok.

Dilek 54 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 24 Ekim 2016

    Ertesi gün aksam saatinde gelen kargomu kontrol etmek istediğimde görevli itiraz etti. Zorla kapıyı kapatıp kontrol edebildim. Bir de üstüne bir daha kargo beklersin sen deyip tehdit etti beni terbiyesiz insan. ZOr bela getirdikleri kargo karsısında mahcup olup özür dileyecekleri yerde utanmadan bir de tehdit etti ya bu firma için söyleyecek hiçbir şèy yok bence.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön